Menu

Hybryda idealna dla słabych paznokci

6 lutego, 2019 - Zabiegi na paznokcie
Hybryda idealna dla słabych paznokci

Wiele kobiet narzeka na to, że nie jest w stanie zapuścić swoich paznokci do pożądanej długości. Dla wielu pań bardzo krótkie paznokcie są nieatrakcyjne, podczas gdy długie, najlepiej im dłuższe, tym lepiej, nadają dłoniom atrakcyjny, kobiecy wygląd. Świetnym sposobem na zapuszczenie naturalnych słabych paznokci może być hybryda Wrocław ma zaś wiele miejsc, gdzie można ją wykonać.

Wzmocnienie słabych płytek

Manicure hybrydowy oczywiście nie wpływa na odżywienie i przez to wzmocnienie paznokci jak na przykład manicure japoński, jednak sprawia, że płytki są chronione przed złamaniami. Wykonywanie tego manicure polega na nałożeniu na płytki kilku warstw preparatów, które są utwardzone lampą UV. Tworzy to niezwykle twardą i odporną na uszkodzenia warstwę. Raczej nie zdarza się, by paznokcie hybrydowe łamały się, zabieg ten można więc polecić paniom, które chcą zapuścić długie paznokcie. Hybryda chroni je przed złamaniami w trakcie wzrostu skuteczniej niż jakikolwiek utwardzacz. Sporo kobiet właśnie w tym celu wykonuje stylizację hybrydową, a inne robią to, chcąc uchronić swe zapuszczone już, długie paznokcie przed połamaniem się.
Jeśli zatem jakaś pani ma dość krótkich, nie wystających za opuszek palca paznokci, które jej zdaniem odbierają jej dłoniom urok, może wykonać manicure hybrydowy w salonie EasyNails we Wrocławiu czy w jakimkolwiek innym mieście.