Menu

Hybrydowy manicure francuski

12 grudnia, 2018 - Zabiegi na paznokcie
Hybrydowy manicure francuski

Manicure i pedicure hybrydowy od kilku już lat świeci swoje triumfy. Metoda ta jest tak popularna, że znajdziemy ją w praktycznie każdym salonie kosmetycznym i salonie medycyny estetycznej. Właśnie taki sposób upiększania rozkochał w sobie miliony kobiet na całym świecie. Trwałość lakieru i długotrwały efekt bez uszkodzeń to najlepsza rekomendacja manicure hybrydowego.

Hybrydowy manicure francuski

manicure-2Manicure francuski uznawany jest za jeden z elegantszych. To klasyka sama w sobie. Dziś dzięki metodzie hybrydowej możemy mieć piękne paznokcie w stylu francuskim, bez konieczności ich ciągłego poprawiania. Paznokcie hybrydowe w stylu tzw. frencz, to doskonała alternatywa dla osób, które np. ze względów zawodowych lub z racji zajmowanego stanowiska, nie mogą pozwolić sobie na kolorowe paznokcie.

Hybrydowy manicure francuski

Hybrydowy manicure francuski doskonale wygląda na różnych kształtach paznokci, jest klasyczny, elegancki i upiększa dłonie, które są bardzo zadbane. Co więcej, metoda hybrydowa pozwala nam także na bardziej odważne wersje manicure francuskiego. Dziś możemy wybierać paznokcie nie tylko z charakterystyczną białą końcówką, lecz możemy też poszaleć z kolorem. Hybrydowy manicure francuski w wersji kolorowej to hit ostatnich kilku sezonów. Nadal niezwykle efektowny jednak z nutką szaleństwa. To doskonała propozycja na wakacje, kiedy zwykle bawimy się kolorami, które dodatkowo dodają nam energii.