Menu

Hybrydowy manicure francuski

Grudzień 12, 2018 - Zabiegi na paznokcie
Hybrydowy manicure francuski

Manicure i pedicure hybrydowy od kilku już lat świeci swoje triumfy. Metoda ta jest tak popularna, że znajdziemy ją w praktycznie każdym salonie kosmetycznym i salonie medycyny estetycznej. Właśnie taki sposób upiększania rozkochał w sobie miliony kobiet na całym świecie. Trwałość lakieru i długotrwały efekt bez uszkodzeń to najlepsza rekomendacja manicure hybrydowego.

Hybrydowy manicure francuski

manicure-2Manicure francuski uznawany jest za jeden z elegantszych. To klasyka sama w sobie. Dziś dzięki metodzie hybrydowej możemy mieć piękne paznokcie w stylu francuskim, bez konieczności ich ciągłego poprawiania. Paznokcie hybrydowe w stylu tzw. frencz, to doskonała alternatywa dla osób, które np. ze względów zawodowych lub z racji zajmowanego stanowiska, nie mogą pozwolić sobie na kolorowe paznokcie.

Hybrydowy manicure francuski

Hybrydowy manicure francuski doskonale wygląda na różnych kształtach paznokci, jest klasyczny, elegancki i upiększa dłonie, które są bardzo zadbane. Co więcej, metoda hybrydowa pozwala nam także na bardziej odważne wersje manicure francuskiego. Dziś możemy wybierać paznokcie nie tylko z charakterystyczną białą końcówką, lecz możemy też poszaleć z kolorem. Hybrydowy manicure francuski w wersji kolorowej to hit ostatnich kilku sezonów. Nadal niezwykle efektowny jednak z nutką szaleństwa. To doskonała propozycja na wakacje, kiedy zwykle bawimy się kolorami, które dodatkowo dodają nam energii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *