Menu

Na czym polega manicure japoński?

5 października, 2020 - Zabiegi na paznokcie
Na czym polega manicure japoński?

Popękane i rozdwajające się paznokcie są zmorą wielu kobiet. Paznokcie są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia poprzez kontakt z chemicznymi środkami lub możliwością mechanicznych ich uszkodzeń. Zdarza się bardzo często, że kobieta, zanim uda się na profesjonalny manicure, ma paznokcie, które wymagają natychmiastowego ratunku.
Wtedy pomóc mogą sposoby, którymi swoje paznokcie ratują Japonki.

Jaki jest japoński manicure?

Manicure japoński Warszawa (easynails.pl) jak i manicure japoński Wrocław polecają, tę usługę, jako bardzo popularny sposób pielęgnacji paznokci. Zarówno Warszawa jak i Wrocław to tak ogromne aglomeracje, że to właśnie tam można tego rodzaju pielęgnację paznokci wykonać jak najszybciej i najbardziej profesjonalnie. W niektórych salonach urody tego typu pielęgnacja wykonywana jest również przez prawdziwe Japonki.
Nałożony na paznokcie manicure japoński nadaje płytce paznokcia blask i powoduje, że wygląda ona od razu zdecydowanie zdrowo.
Nałożenie tego rodzaju manicure to:

Co dokładnie odżywia paznokcie?

Specjalna pasta, która jest używana w trakcie zabiegu zawiera w sobie: krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E. Dzięki temu płytka paznokcia dostaje dużą ilość środków odżywczych, które regenerują paznokcie. W efekcie paznokcie wykonane w stylu manicure japońskiego mają nadany im blask japońskiej perły. Oznacza to, że mają one tylko jeden możliwy kolor.