Menu

Paznokcie hybrydowe

3 lutego, 2019 - Zabiegi na paznokcie
Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe, z całą pewnością są prawdziwym hitem ostatnich sezonów. Głównie dlatego, że są one o wiele trwalsze od tradycyjnego pedicure i dzięki temu zyskują stale powiększające się grono fanek. Warto więc wiedzieć, dlaczego warto zdecydować się akurat na paznokcie hybrydowe i jak w łatwy sposób wykonać je samodzielnie w domu. Tak naprawdę, aby cieszyć się pięknymi paznokciami, wystarczy trochę wprawy, dokładności i specjalne kosmetyki.

Czemu warto zdecydować się na paznokcie hybrydowe?

Jest kilka powodów przemawiających za tym, że paznokcie hybrydowe są po prostu zdecydowanie lepsze od zwykłych lakierów. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że są one bardzo trwałe. Lakiery hybrydowe spokojnie utrzymują się na płytce paznokcia przez okres nawet dwóch lub trzech tygodni. Tego typu lakier odporny jest na pęknięcia, odpryski oraz zarysowania. Wytrzymuje także częsty kontakt z wodą, dzięki czemu idealnie sprawdzi się nawet na wakacjach.

Gdzie można wykonać trwałe i sprawdzone hybrydy?

Z całą pewnością warto szukać, opierając się na frazach hybrydy Warszawa albo pedicure hybrydowy Warszawa (sprawdź). Dzięki temu można znaleźć naprawdę wiele salonów kosmetycznych, w których wykonany zostanie dowolny kolor oraz wzór. Oczywiście pedicure hybrydowy wykonać można także w domu, ale do tego celu potrzeba specjalnej lampy LED oraz zestawu lakierów.