Menu

Pedicure spa- dla ciała i dla duszy.

6 kwietnia, 2021 - Zabiegi na paznokcie
Pedicure spa- dla ciała i dla duszy.

Pedicure spa jest zabiegiem wielokierunkowym, łączącym kompleksową pielęgnację stóp z relaksującym masażem. W skład zabiegu wchodzi tradycyjny pedicure oraz peeling stóp, a także kąpiel parafinowa lub z dodatkiem olejków eterycznych i nałożenie maski na stopy. Zwieńczeniem tych czynności jest masaż stóp, wykonywany przy użyciu specjalnej oliwki. Po takim zabiegu czujemy się zadbane i zrelaksowane, ponieważ zabieg ten wpływa pozytywnie nie tylko na nasze stopy, lecz na cały organizm.

Pedicure spa- dla kogo?

Zabieg dedykowany jest tym paniom, które chcą zadbać o zdrowie i wygląd stóp. Niejednokrotnie jesteśmy tak zabiegane, że nie skupiamy się za bardzo na swoich stopach, a to przecież one codziennie niosą nas przez świat. Często nasza skóra jest przesuszona i szorstka, a pięty- co tu dużo mówić- pękają i nie wyglądają zbyt dobrze. I właśnie wtedy z pomocą przyjdzie nam zabieg stóp, za pomocą którego wszelki dyskomfort zostanie zniwelowany.

Zalety zabiegu.

Główne zalety to nawilżenie, odżywienie i wygładzenie skóry. Pedicure spa działa kojąco i sprawia, że stopy są wypoczęte i wyglądają zdrowo. Dodatkowo kąpiel stóp i masaż powodują odprężenie całego organizmu. Poziom stresu jest wyraźnie zredukowany i czujemy się jak nowo narodzone. Warto więc poświęcić trochę czasu i dopieścić swoje stopy.