Menu

Piękna skóra dla każdej kobiety

19 kwietnia, 2019 - Zabiegi na skórę

Każda kobieta chciałaby mieć piękną i gładką skórę. Niestety z różnych powodów często jest inaczej. Trądzik, blizny lub też zmiany wynikające z genetyki weryfikują te marzenia. Czy jedyne co pozostaje to drogie zabiegi chirurgii estetycznej? A może jest znacznie tańszy i prostszy sposób?

Czym jest oxybrazja?

Jak łatwo jest wywnioskować po samej nazwie, zabieg ten musi mieć coś wspólnego z tlenem. I faktycznie tak też jest. Jest to zabieg wodno-tlenowy, którego działanie nieco przypomina peeling mechaniczny, który złuszcza naskórek.

Czynnikiem złuszczającym jest w tym wypadku strumień kropelek soli fizjologicznej, który jest rozpraszany pod wpływem sprężonego powietrza. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i praktycznie zupełnie bezbolesny. Najważniejsze jednak jest to, że jest to zabieg zupełnie niepodrażniający skóry, co często jest spotykane w przypadku innych tego typu zabiegów.

Jakie są zalety?

Nie ma znaczenia czy będzie to oxybrazja w Warszawie, czy w innym mieście, technika wykonywania zabiegu jest taka sama i przynosi dokładnie te same zalety. A są to przede wszystkim znaczne korzyści płynące ze zwiększenia elastyczności skóry, zmniejszenia ilości płytek skóry, likwidacja zaskórników, które mogą powodować znaczne pogorszenie się stanu skóry, a także zmniejszenie łojotoku i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych na skórze.

Jak zatem widać lista zalet takiego zabiegu jest całkiem pokaźna, co tylko zwiększa popularność tego zabiegu, czyniąc go jednym z najlepszych sposobów na to, aby zadbać o swoją skórę.

Źródło zdjęcia zabiegu oxybrazji: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/oxybrazja