Menu

Piękne rzęsy krok po kroku

10 lutego, 2019 - Zadbane oczy

rzęsy 1 1

Piękne i długie rzęsy to niewątpliwy atut urody. Niestety mogą się nimi pochwalić najczęściej tylko młode kobiety – im częściej wykonuje się makijaż, a co za tym idzie – również demakijaż, tym rzęsy pozostają w gorszej formie. Na szczęście jest kilka dobrych sposobów na to, by odbudować rzęsy krok po kroku, za pomocą odżywek oraz przedłużania.

Odżywki do rzęs

Kobiety narzekające na osłabione i zbyt rzadkie rzęsy zdecydowanie powinny zaprzyjaźnić się z dobrą odżywką do rzęs. Musi być ona stosowana regularnie każdego wieczoru, najlepiej przez kilka tygodni. W takich odżywkach znajdują się substancje stymulujące włoski do wzrostu, a zatem już po kilku dniach będzie można zauważyć delikatne zagęszczenie rzęs. Dobrze jest również używać dobrych kosmetyków do makijażu, wybierając na przykład tusz z witaminami. Dzięki niemu również za dnia, gdy na rzęsy nałożony jest makijaż, będą one wzmacniane i odżywiane.

Przedłużanie rzęs w stolicy

Przedłużanie rzęs w Warszawie – kliknij by sprawdzić – ale też innych miastach Polski to jeden z częściej wybieranych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Na rzęsy chodzą zarówno młode kobiety, ale też dojrzałe panie, które w ten sposób chcą zagęścić i wydłużyć swoje z natury już zniszczone i liche rzęsy. Niestety wraz z wiekiem wyglądają bowiem one coraz gorzej. Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1, albo laminowanie rzęs, to szybki sposób na poprawę ich wyglądu na kilka długich tygodni. I chociaż samo w sobie przedłużanie nie odżywia rzęs, to pozwala odzyskać ich piękny wygląd i atrakcyjnie zaznaczyć oko. Dla zwolenniczek szybkiego efektu to naprawdę doskonały rezultat.